
Диск гальмівний передній невентильований Chery Cowin II, E3, Fengyun 88-25р Brembo 08.5149.14
1 407 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08.5149.14
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: Повн. Зовнішній діаметр [мм]: 256 Висота [мм]: 39 Товщина гальмівного диска [мм]: 13 Діаметр центрування [мм]: 65 Кількість отворів: 4 Мін. товщина [мм]: 11 Момент затягування [Нм]: 110
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.5149.14 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Chery |
| Сумісність з моделлю | Amulet, Caddy, Toledo, Flagcloud, Golf, Passat |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Момент затягування | 110 Нм |
| Мін. товщина | 11 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 407 ₴

