
Диск гальмівний невентильований Mercedes S-class, Sl, W115, W114 61-91р Bosch 0 986 478 199
1 291,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 478 199
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 279 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 67 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 15.5 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 72 Мін. товщина [мм]: 8.3 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 199 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 279 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, /8 (W114/W115), W111, W112, Pagode, SL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Діаметра отвору до | 15.5 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8.3 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291,50 ₴




