Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Вага [кг]: 3.500 Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Діаметр отвору [мм]: 30 Довжина паковання [см]: 51.5 Ширина паковання [см]: 16.2 Висота паковання [см]: 16.2 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: MK095 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: PK161 Тип амортизатора: Тиск оливи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16306 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.500 кг |
| Висота паковання | 16.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 51.5 см |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 16.2 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK095, PK161 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 176,50 ₴







