Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка парні номери артикулів: 742193SP Вага [кг]: 5.000 Діаметр отвору [мм]: 32 Довжина 1 [мм]: 376 Довжина 2 [мм]: 546 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 22 Довжина паковання [см]: 57.3 Ширина паковання [см]: 20.4 № артикула рекомендованого приладдя: MK546R Висота паковання [см]: 20.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 742192SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.000 кг |
| Висота паковання | 20.4 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 376 мм |
| Довжина 2 | 546 мм |
| Довжина паковання | 57.3 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 20.4 см |
| парні номери артикулів | 742193SP |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK546R |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 723 ₴










