
Амортизатор підвіски газомасляний Jeep Grand Cherokee III, Commander 04-11р Monroe 911278MM
2 880 ₴
- Готово до відправки
- Код: 911278MM
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.500 Довжина паковання [см]: 58.5 Ширина паковання [см]: 10 Висота паковання [см]: 6.5 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 911278MM |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.500 кг |
| Висота паковання | 6.5 см |
| Довжина паковання | 58.5 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴

