
Амортизатор підвіски газомасляний Seat Leon, Skoda Octavia III-IV, Audi A3 12-25р Monroe 376194SP
2 335,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 376194SP
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Довжина оболонки [мм]: 45 Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.800 Довжина паковання [см]: 50.5 Ширина паковання [см]: 6.5 Діаметр отвору [мм]: 25 Дотримуватися технічних характеристик: Висота паковання [см]: 6.5 Тип паковання: Коробка Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 № артикула рекомендованого приладдя: MK503 № артикула рекомендованого приладдя: PK424
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376194SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Leon, A3, Golf, Octavia |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.800 кг |
| Висота паковання | 6.5 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина оболонки | 45 мм |
| Довжина паковання | 50.5 см |
| Діаметр отвору | 25 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 6.5 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK503, PK424 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 335,50 ₴









