
Амортизатор підвіски задній газомасляний VW Passat B5-B5.5, Audi A6 C5, Skoda Superb I 96-08р Monroe 45008
1 909,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 45008
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Одна труба Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.600 Діаметр отвору [мм]: 36 Довжина 1 [мм]: 386 Довжина 2 [мм]: 605 Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7.2 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Висота паковання [см]: 7.2 Діаметр штока поршня [мм]: 11 № артикула рекомендованого приладдя: MK187 № артикула рекомендованого приладдя: PK101 Тип амортизатора: Тиск оливи Сторона монтажу: Зад
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 45008 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.600 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 386 мм |
| Довжина 2 | 605 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр отвору | 36 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7.2 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK187, PK101 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 909,50 ₴









