
Амортизатор підвіски газомасляний Hyundai Accent III-IV, Kia Rio II 05-12р Monroe 5621ST
2 445 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5621ST
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.600 Діаметр отвору [мм]: 25 Довжина 1 [мм]: 393 Довжина 2 [мм]: 604 Довжина паковання [см]: 50.5 Ширина паковання [см]: 6.4 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Висота паковання [см]: 6.4 Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 № артикула рекомендованого приладдя: PK297
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5621ST |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.600 кг |
| Висота паковання | 6.4 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 393 мм |
| Довжина 2 | 604 мм |
| Довжина паковання | 50.5 см |
| Діаметр отвору | 25 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 6.4 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | PK297 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445 ₴








