Обмеження виробника: MONROE Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.050 Діаметр отвору [мм]: 25 Довжина 1 [мм]: 439 Довжина 2 [мм]: 666 Тип паковання: Коробка Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 Висота паковання [см]: 7.2 № артикула рекомендованого приладдя: MK425 № артикула рекомендованого приладдя: PK279
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376025SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.050 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 439 мм |
| Довжина 2 | 666 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр отвору | 25 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Обмеження виробника | MONROE |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK425, PK279 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789,50 ₴










