Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 5.300 парні номери артикулів: 72492ST Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Довжина паковання [см]: 64.77 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни № артикула рекомендованого приладдя: MK360 Ширина паковання [см]: 18.415 Висота паковання [см]: 18.415 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 72491ST |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.300 кг |
| Висота паковання | 18.415 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 64.77 см |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 18.415 см |
| парні номери артикулів | 72492ST |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 086,50 ₴










