
Амортизатор підвіски задній газомасляний Jeep Grand Cherokee I 91-99р Monroe 37082
1 789,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37082
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.200 Довжина 1 [мм]: 345 Довжина 2 [мм]: 544 Довжина паковання [см]: 58.8 Ширина паковання [см]: 10.2 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Висота паковання [см]: 6.6 Тип паковання: Коробка Сторона монтажу: Ліворуч Сторона монтажу: Праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37082 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.200 кг |
| Висота паковання | 6.6 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 345 мм |
| Довжина 2 | 544 мм |
| Довжина паковання | 58.8 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Ліворуч, Праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 10.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789,50 ₴







