
Амортизатор підвіски задній газомасляний VW Golf VII-VIII, Passat B8, Tiguan, Arteon 12-25р Kyb 3448024
2 935,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3448024
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Система амортизаторів: Дві труби Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Діаметр штока поршня [мм]: 13 Діаметр отвору амортизатора [мм]: 59 макс. довжина [мм]: 625 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3448024 |
| Виробник | KYB Industry |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Touran, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, Q3, Passat |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору амортизатора | 59 мм |
| Діаметр штока поршня | 13 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| макс. довжина | 625 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 935,50 ₴
