
Амортизатор підвіски газомасляний Peugeot Boxer, Citroen Jumper II-III, Fiat Ducato 05-25р Monroe V4513
5 361 ₴
- Готово до відправки
- Код: V4513
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 8.100 Діаметр отвору [мм]: 35 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Довжина паковання [см]: 71.2 Ширина паковання [см]: 21.5 Висота паковання [см]: 21.7 Дотримуватися технічних характеристик: Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 28 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: MK308R № артикула рекомендованого приладдя: MK309L № артикула рекомендованого приладдя: PK285
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V4513 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.100 кг |
| Висота паковання | 21.7 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 71.2 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 28 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 21.5 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK308R, MK309L, PK285 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 361 ₴




