Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск оливи Вага [кг]: 1.200 Діаметр отвору [мм]: 25 Довжина 1 [мм]: 255 Довжина 2 [мм]: 392 Довжина паковання [см]: 45 Ширина паковання [см]: 5.5 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Висота паковання [см]: 5.3 Діаметр штока поршня [мм]: 12.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V1143 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, H 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.200 кг |
| Висота паковання | 5.3 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 255 мм |
| Довжина 2 | 392 мм |
| Довжина паковання | 45 см |
| Діаметр отвору | 25 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 5.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴




