Тип амортизатора: Тиск газу Система амортизаторів: Дві труби Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Вага [кг]: 5.200 Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Діаметр отвору [мм]: 32 Довжина паковання [см]: 71.2 Довжина 1 [мм]: 420 Довжина 2 [мм]: 574 Ширина паковання [см]: 21.5 Висота паковання [см]: 21.5 Тип паковання: Коробка Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: MK112 № артикула рекомендованого приладдя: PK006 Тип амортизатора: Тиск газу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V4301 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.200 кг |
| Висота паковання | 21.5 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 420 мм |
| Довжина 2 | 574 мм |
| Довжина паковання | 71.2 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 21.5 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK112, PK006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 931 ₴




