Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 4.700 Довжина паковання [см]: 50.8 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Ширина паковання [см]: 22.2 Висота паковання [см]: 19.7 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 71592 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.700 кг |
| Висота паковання | 19.7 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 50.8 см |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 22.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718,50 ₴










