Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.800 Довжина паковання [см]: 58.75 Ширина паковання [см]: 10.16 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Висота паковання [см]: 6604 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37323ST |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.800 кг |
| Висота паковання | 6604 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 58.75 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 10.16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 563,50 ₴


