Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху парні номери артикулів: V4402 Вага [кг]: 6.600 Діаметр отвору [мм]: 35 Спосіб кріплення амортизатора: лист знизу Довжина 1 [мм]: 430 Довжина 2 [мм]: 600 Довжина паковання [см]: 57.1 Ширина паковання [см]: 17 Тип паковання: Коробка Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 25 Висота паковання [см]: 17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V4404 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.600 кг |
| Висота паковання | 17 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 430 мм |
| Довжина 2 | 600 мм |
| Довжина паковання | 57.1 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, лист знизу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 17 см |
| парні номери артикулів | V4402 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 761 ₴




