Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.000 Довжина паковання [см]: 71.12 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни № артикула рекомендованого приладдя: MK430 Ширина паковання [см]: 14.605 Висота паковання [см]: 14.605 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 72511ST |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Сумісність з моделлю | Journey |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.000 кг |
| Висота паковання | 14.605 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 71.12 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 14.605 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK430 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 049,50 ₴

