Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Вага [кг]: 2.400 Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 14 Висота паковання [см]: 14 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни № артикула рекомендованого приладдя: MK129 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 72643ST |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.400 кг |
| Висота паковання | 14 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 60 см |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 14 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK129 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 663 ₴










