Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Вага [кг]: 5.200 Діаметр отвору [мм]: 35 Довжина 1 [мм]: 350 Довжина 2 [мм]: 530 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Довжина паковання [см]: 56.8 Ширина паковання [см]: 17.2 Діаметр штока поршня [мм]: 25 № артикула рекомендованого приладдя: MK268 Висота паковання [см]: 17.2 № артикула рекомендованого приладдя: PK316
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 742158SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Saab |
| Сумісність з моделлю | 9-5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.200 кг |
| Висота паковання | 17.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 350 мм |
| Довжина 2 | 530 мм |
| Довжина паковання | 56.8 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 17.2 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK268, PK316 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 073 ₴









