Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка парні номери артикулів: 742196SP Вага [кг]: 4.300 Діаметр отвору [мм]: 35 Довжина 1 [мм]: 340 Довжина 2 [мм]: 517 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 22 Довжина паковання [см]: 57.3 Ширина паковання [см]: 20.4 № артикула рекомендованого приладдя: MK282 № артикула рекомендованого приладдя: PK156 Висота паковання [см]: 20.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 742197SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.300 кг |
| Висота паковання | 20.4 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 340 мм |
| Довжина 2 | 517 мм |
| Довжина паковання | 57.3 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 20.4 см |
| парні номери артикулів | 742196SP |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK282, PK156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 247,50 ₴









