
Амортизатор підвіски газомасляний Lancia Voyager, Chrysler Grand Voyager V, Dodge 07-25р Monroe 37290ST
2 182,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37290ST
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.700 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Довжина паковання [см]: 48.895 Ширина паковання [см]: 10.16 Висота паковання [см]: 6604 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37290ST |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Grand Caravan, Grand Voyager |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.700 кг |
| Висота паковання | 6604 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 48.895 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 10.16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 182,50 ₴

