Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.400 Довжина паковання [см]: 58.8 Ширина паковання [см]: 10.2 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Висота паковання [см]: 6.6 Тип паковання: Коробка Тип амортизатора: Тиск оливи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37203 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Cherokee |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.400 кг |
| Висота паковання | 6.6 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 58.8 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 10.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 197,50 ₴









