Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Вага [кг]: 3.081 Діаметр отвору [мм]: 35 Довжина 1 [мм]: 371 Довжина 2 [мм]: 521 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Довжина паковання [см]: 61.7 Ширина паковання [см]: 14 Діаметр штока поршня [мм]: 18 № артикула рекомендованого приладдя: MK361 Висота паковання [см]: 14 № артикула рекомендованого приладдя: PK278
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376049SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.081 кг |
| Висота паковання | 14 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 371 мм |
| Довжина 2 | 521 мм |
| Довжина паковання | 61.7 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 18 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 14 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK361, PK278 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 902,50 ₴









