Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Вага [кг]: 1.700 Система амортизаторів: Одна труба Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Довжина 1 [мм]: 403 Діаметр отвору [мм]: 36 Довжина паковання [см]: 60 Довжина 2 [мм]: 493 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Ширина паковання [см]: 7.2 Тип паковання: Коробка Висота паковання [см]: 7.2 Діаметр штока поршня [мм]: 11 № артикула рекомендованого приладдя: PK406 Тип амортизатора: Тиск оливи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43130 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.700 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 403 мм |
| Довжина 2 | 493 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр отвору | 36 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7.2 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | PK406 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 152,50 ₴








