Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху парні номери артикулів: 10027 Вага [кг]: 3.000 Діаметр отвору [мм]: 27 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Довжина паковання [см]: 49.7 Ширина паковання [см]: 12 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 20 Висота паковання [см]: 12.2 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: MK265 № артикула рекомендованого приладдя: PK359
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10026 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.000 кг |
| Висота паковання | 12.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 49.7 см |
| Діаметр отвору | 27 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 12 см |
| парні номери артикулів | 10027 |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK265, PK359 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 414,64 ₴







