Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Одна труба Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.800 Діаметр отвору [мм]: 36 Довжина 1 [мм]: 317 Довжина 2 [мм]: 346 Довжина паковання [см]: 49.7 Ширина паковання [см]: 12 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Висота паковання [см]: 12.2 Діаметр штока поршня [мм]: 11 Тип амортизатора: Тиск оливи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43131 |
| Виробник | Monroe |
| Конструкція | Однотрубний |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.800 кг |
| Висота паковання | 12.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Діаметр отвору | 36 мм |
| Довжина 1 | 317 мм |
| Довжина 2 | 346 мм |
| Довжина паковання | 49.7 см |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 952 ₴








