Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: нижній міст Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.300 Довжина 1 [мм]: 337 Довжина 2 [мм]: 536 Довжина паковання [см]: 58.8 Ширина паковання [см]: 10.2 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Висота паковання [см]: 6.6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37083 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.300 кг |
| Висота паковання | 6.6 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 337 мм |
| Довжина 2 | 536 мм |
| Довжина паковання | 58.8 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, нижній міст |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 10.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 939,50 ₴








