
Амортизатор підвіски газомасляний Chrysler Voyager III-IV, Caravan, Grand Dodge 92-08р Monroe 37123ST
1 801,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37123ST
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.000 Довжина 1 [мм]: 293 Довжина 2 [мм]: 439 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Ширина паковання [см]: 10.16 Висота паковання [см]: 6604 Довжина паковання [см]: 48.895 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37123ST |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Plymouth, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Caravan, Voyager / Grand Voyager, Voyager, Grand Voyager |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.000 кг |
| Висота паковання | 6604 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 293 мм |
| Довжина 2 | 439 мм |
| Довжина паковання | 48.895 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 10.16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801,50 ₴









