
Амортизатор підвіски газомасляний Lancia Voyager, Dodge Chrysler Grand Voyager V 07-25р Monroe 71128ST
3 969 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71128ST
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 5.300 Довжина паковання [см]: 51 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Ширина паковання [см]: 24.5 Висота паковання [см]: 21 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 71128ST |
| Виробник | Monroe |
| Конструкція | Двотрубний |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Grand Caravan, Grand Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.300 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 51 см |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 24.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 969 ₴


