
Амортизатор підвіски газомасляний Jeep Compass, Patriot, Dodge Caliber 06-25р Monroe 72368ST
5 463 ₴
- Готово до відправки
- Код: 72368ST
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 5.300 парні номери артикулів: 72367ST Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Довжина паковання [см]: 50.5 Ширина паковання [см]: 22 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни № артикула рекомендованого приладдя: MK423 Висота паковання [см]: 19 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 72368ST |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Compass, Patriot |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.300 кг |
| Висота паковання | 19 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 50.5 см |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 22 см |
| парні номери артикулів | 72367ST |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK423 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 463 ₴





