Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Вага [кг]: 1.500 Діаметр отвору [мм]: 35 Довжина 1 [мм]: 378 Довжина 2 [мм]: 576 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Довжина паковання [см]: 67.7 Ширина паковання [см]: 13 Висота паковання [см]: 13 Діаметр штока поршня [мм]: 15.8 № артикула рекомендованого приладдя: MK279 № артикула рекомендованого приладдя: PK166
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376029SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.500 кг |
| Висота паковання | 13 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 378 мм |
| Довжина 2 | 576 мм |
| Довжина паковання | 67.7 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 15.8 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 13 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK279, PK166 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 588 ₴









