Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.820 Діаметр отвору [мм]: 30 Довжина 1 [мм]: 360 Довжина 2 [мм]: 483 Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 20 Висота паковання [см]: 7.2 № артикула рекомендованого приладдя: MK391
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376015SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.820 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 360 мм |
| Довжина 2 | 483 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK391 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 857,50 ₴









