Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 4.000 Діаметр отвору [мм]: 32 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Довжина паковання [см]: 62 Ширина паковання [см]: 13.8 Висота паковання [см]: 13.8 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: MK154R Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: MK155L № артикула рекомендованого приладдя: PK029
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11655 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.000 кг |
| Висота паковання | 13.8 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 62 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 13.8 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK154R, MK155L, PK029 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 839,50 ₴






