
Диск гальмівний невентильований Audi 100 C2, B3, 100 C3, 90 B3 76-91р Bosch 0 986 478 016
1 107 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 478 016
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 256 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 68 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 15.6 Товщина гальмівного диска [мм]: 13 Ø окружності центрів отворів [мм]: 108 Кількість отворів: 4 Висота [мм]: 46.2 Мін. товщина [мм]: 11 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 016 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100, 80 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Діаметра отвору до | 15.6 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 11 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 13 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 107 ₴




