
Колодки гальмівні дискові комплект Bmw 3, X3, 5, 4, 7, X5, 6, 8, X4, X6, X7 15-25р Brembo P06 106
8 925 ₴
- Готово до відправки
- Код: P 06 106
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 06 106 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 117 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X3, X5, X6, 3, XB7, Ghost, B7, 7-Series, Cullinan, 6 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Brembo |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з противагами, без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Номер WVA | 22392 |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 925 ₴

