- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.A826.47 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами, з кільцем датчика ABS, з комплектом колісних підшипників |
| Діаметр центрування | 30 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 9.5 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 170,49 ₴


