
Диск гальмівний вентильований Renault Megane I-II, Scenic I-II 93-25р Brembo 09.8137.76
3 794,43 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.8137.76
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.8137.76 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 44 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Wind, Scenic, Kangoo, Dokker, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Момент затягування | 90 Нм |
| Мін. товщина | 21.8 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | Зі шліцами, з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
| Це відповідає | 09.8137.21 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 794,43 ₴
