Покриття: з лакованим покриттям Тип гальмівного диска: Повн. Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Зовнішній діаметр [мм]: 300 Мін. товщина [мм]: 10 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 58.4 Діаметр центрування [мм]: 67 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Розмір нарізі: 15,3 Діаметр барабану [мм]: 180 Колір: чорний Знак відповідності нормам: E1 90R-02 C0204/0742
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4915 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 58.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, SL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр барабану | 180 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02 C0204/0742 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 15,3 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 986,50 ₴


