Зовнішній діаметр [мм]: 316 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Мін. товщина [мм]: 26.5 Висота [мм]: 50.9 Ø окружності центрів отворів [мм]: 108 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 63.5 Кількість отворів: 5 Покриття: з лакованим покриттям Покриття: з покриттям Обробка: з високим вмістом вуглецю відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90 Діаметра отвору до [мм]: 13.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 D46 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 316 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Діаметр центрування | 63.5 мм |
| Діаметра отвору до | 13.8 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 26.5 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям, з покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 189 ₴

