
Диск гальмівний невентильований Volvo 760, 740, 240, 940 II, 260 74-98р Bosch 0 986 478 143
1 347 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 478 143
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 280.7 Товщина гальмівного диска [мм]: 9.5 Мін. товщина [мм]: 8.4 Висота [мм]: 73.3 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 68 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 16.5 Ø окружності центрів отворів [мм]: 108 Кількість отворів: 4 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 143 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 73.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 280.7 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 960, 240, 164, 260, 740, 940 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Діаметра отвору до | 16.5 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 8.4 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 9.5 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 347 ₴




