
Диск гальмівний задній невентильований Skoda Octavia IV, Karoq, Audi Q2, 12-25р Optimal BS-9624C
1 747,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: BS-9624C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Зовнішній діаметр [мм]: 272 Висота [мм]: 58.3 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 65 Покриття: з покриттям Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Мін. товщина [мм]: 8 Кількість отворів 2: 9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BS-9624C |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 58.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 272 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Leon |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Кількість отворів 2 | 9 |
| Мін. товщина | 8 мм |
| Покриття | з покриттям |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 747,50 ₴



