
Диск гальмівний передній невентильований Mg Zt, 6, Rover 75 99-25р Brembo 09.7879.11
2 426,48 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.7879.11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.7879.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Rover |
| Сумісність з моделлю | MG 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Момент затягування | 125 Нм |
| Мін. товщина | 19 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 426,48 ₴

