Зовнішній діаметр [мм]: 234 Мін. товщина [мм]: 8.4 Висота [мм]: 44.7 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 62.5 Покриття: з лакованим покриттям відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90 Діаметра отвору до [мм]: 12.5 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Кількість отворів: 4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 D02 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 44.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 234 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр центрування | 62.5 мм |
| Діаметра отвору до | 12.5 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 8.4 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 678,50 ₴





