
Диск гальмівний передній невентильований Ssangyong Rexton I, Kyron 02-25р Starline PB 20573
1 474,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 20573
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 294 Діаметр отвору [мм]: 85 Висота [мм]: 56.7 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 85 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Покриття: змащен. оливою Довжина паковання [см]: 30 Ширина паковання [см]: 30 Висота паковання [см]: 13.8 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Ø окружності центрів отворів [мм]: 130 Мін. товщина [мм]: 26 Вага [кг]: 15.59
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 20573 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 56.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 294 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 130 мм |
| Вага | 15.59 кг |
| Висота паковання | 13.8 см |
| Довжина паковання | 30 см |
| Діаметр отвору | 85 мм |
| Діаметр центрування | 85 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| Ширина паковання | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474,50 ₴



