
Диск гальмівний задній невентильований Ford Tourneo, Transit 02-13р Brembo 08.A297.11
2 172 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08.A297.11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Діаметр центрування [мм]: 64 Товщина гальмівного диска [мм]: 11 Покриття: з лакованим покриттям Мін. товщина [мм]: 10 Зовнішній діаметр [мм]: 278 Висота [мм]: 54 Кількість отворів: 5 Тип гальмівного диска: Повн. Момент затягування [Нм]: 100 Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.A297.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 54 мм |
| Зовнішній діаметр | 278 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Момент затягування | 100 Нм |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 172 ₴

