
Диск гальмівний задній невентильований Audi A4 B7, A4 B6, 80 B4 88-13р Brembo 08.9136.1X
3 198,63 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08.9136.1X
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.9136.1X |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 40 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Зовнішній діаметр | 245 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Момент затягування | 120 Нм |
| Мін. товщина | 8.5 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | Повн., З отворами |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 198,63 ₴

