
Диск гальмівний передній невентильований Man TGS II, TGX I-II, TGA 79-25р Starline PB T-MN06
4 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB T-MN06
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 432 Сторона монтажу: Перед Товщина гальмівного диска [мм]: 45 Висота [мм]: 130 Кількість отворів: 12 Діаметр центрування [мм]: 131 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Довжина паковання [см]: 44 Ширина паковання [см]: 44 Висота паковання [см]: 13.5 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: без гвинтів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB T-MN06 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 130 мм |
| Зовнішній діаметр | 432 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 13.5 см |
| Довжина паковання | 44 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Діаметр центрування | 131 мм |
| Кількість отворів | 12 |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
| Ширина паковання | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 830 ₴





