
Диск гальмівний вентильований Mitsubishi, Hyundai Galloper I-II 91-03р Starline PB 20448
2 112 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 20448
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Висота [мм]: 45.2 Діаметр центрування [мм]: 87 Діаметр центрування [мм]: 87 Покриття: змащен. оливою Зовнішній діаметр [мм]: 277 Діаметра отвору до [мм]: 10.5 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Ø окружності центрів отворів [мм]: 108 Діаметр маточини [мм]: 87 Кількість отворів: 6 Мін. товщина [мм]: 20.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 20448 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 45.2 мм |
| Діаметр маточини | 87 мм |
| Зовнішній діаметр | 277 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Діаметр центрування | 87 мм |
| Діаметра отвору до | 10.5 мм |
| Кількість отворів | 6 |
| Мін. товщина | 20.4 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 112 ₴



